W dniach 24-25 kwietnia 2019 roku uczestnicy Pawłowskiego Klubu Seniora przebywali na wspólnym pielgrzymowaniu. Tresa pielgrzymki obejmowała: Sanktuarium Bożego Grobu w Miechowie, Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie oraz Sanktuarium Matki Bożej z Fatimy w Zakopanym.

Oprócz miejsc kultu religijnego nasi Seniorzy wybrali się pieszo nad wodospad Siklawica przez Dolinę Strążyską. Następnie przejechaliśmy pod Wielką Krokiew na której odbywają się zawody w skokach narciarskich. Kolejnym punktem naszego zwiedzania była góra Gubałówka na którą wjechaliśmy kolejką. Wieczorem natomiast bawiliśmy się przy muzyce, którą grali nam i wyśpiewywali prawdziwi górale.