19 października w Pawłowskim Klubie Seniora (PKS) obchodziliśmy święto Dnia Seniora. W tym dniu dla naszych Seniorów wystąpiły z programem artystycznym dzieci ze Szkoły Podstawowej z Godowa. Zaprezentowały one program słowno -muzyczny. Dziękujemy serdecznie Paniom Teresie Lutrzykowskiej i Annie Kwiecień  za przygotowanie dzieci do tej uroczystości.

Następnie pod opieką Pana Macieja Bidzińskiego wystąpił zespół „Nuta” z Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji z Pawłowa. Młodzież przygotowała i zaprezentowała piosenki tematyczne związane z seniorami. W stronę Pana Macieja i młodzieży kierujemy nasze serdeczne pozdrowienia i podziękowania za wspaniały koncert. Dziękujemy brat Adamowi i bratu Mariuszowi za zorganizowanie tak pięknej uroczystości. Po występach artystycznych dzieci i młodzieży biesiadowaliśmy wspólnie przy stołach rozmawiając i śpiewając. Dziękujemy również za przybycie na naszą uroczystość pracownikom Domu Pomocy Społecznej z Kałkowa Pani Alicji Kaczmarskiej, Ilonie Gałka oraz Marioli Bidzińskiej.