Umowa Dotacji NR 05268/23 na dofinansowanie zadania z udziałem środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na dofinansowanie zadania realizowanego w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej pod nazwą „Adaptacja oraz wyposażenie ośrodka edukacji ekologicznej” została zawarta w Kielcach w dniu  11.09.2023 roku pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Ryszarda Gliwińskiego,  a Fundacją SAN GIOVANNI, którą reprezentuje Prezes Zarządu Zbigniew Stanios. Na kwotę dotacji składają się:

Środki WFOŚiGW w Kielcach 43,966,35 zł  tj. 40% kosztów kwalifikowanych zadania.

Środki NFOŚiGW w Warszawie 54,967,83  zł  tj. 50% kosztów kwalifikowanych zadania.

kwota dotacji 98 934zł,18gr., całkowity koszt zadania wynosi 109,926,87.

Realizacja zadania dokona się dzięki wsparciu: Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki wodnej w Kielcach, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w formie dotacji w kwocie 98 934zł,18gr.

Fundacja dziękuję za wsparcie zadania i za wszelką przychylność.